Давид Бен Нун
Генеральний директор UDC

Про компанію

Ми прагнемо продемонструвати лідерство у ювелірній індустрії. Ukrainian Diamond Center (UDC) веде свою діяльність за всіма правилами міжнародної торгівлі діамантами та ювелірними виробами. Робота ведеться лише з перевіреними постачальниками алмазів, перлів та золота. UDC є дійсним членом Ізраїльської алмазної біржі (Israel Diamond Exchange).
З глибокою повагою ставлячись до благородних традицій майстерності, UDC чудово усвідомлює, що ювелірне мистецтво створювалося протягом століть. В основі цих мистецтв лежать спеціалізовані знання, віртуозні навички та багатовіковий досвід, який захоплені своєю справою майстри примножували, проводячи нескінченний годинник за улюбленою справою. Сьогодні, спираючись на цей багатий спадок, в UDC працює команда майстрів, які завоювали визнання у всьому світі. Вони спеціалізуються на класичних формах з дорогоцінних металів, оправах для каміння, мікро закріпленні, ажурних виробах ручної роботи і т.д., прагнучи нових рівнів досконалості – щоб підкреслити і зберегти в століттях особливу вишуканість і витонченість Високого ювелірного мистецтва.
Саме тому ювелірні вироби UDC стають не лише зразками яскравого індивідуального стилю, а й глибоко особистими, наповненими таємним та глибоким змістом коштовностями. Для Ukrainian Diamond Center володіння секретами високої майстерності має величезний сенс, адже саме це дає свободу креативності та дозволяє втілювати фантазію в життя, створюючи барвисті вироби з виразними формами у сміливому та динамічному стилі UDC. Висока майстерність та експертні знання, вишуканість та витонченість – все це робить ювелірні вироби UDC витворами мистецтва, непідвладними часу. 

Досягнення

"UDC" взяв участь у понад 200 ювелірних міжнародних та регіональних виставках в Україні. За тривалий час нашої роботи ми налагодили тісні зв'язки з нашими клієнтами. Діамантові коштовності, створені у стінах мануфактури "UDC", – це продукт справжньої досконалості. Поняття "досконалість" застосовується до всіх аспектів діяльності компанії – виробництва, маркетингу та продажу, корпоративної політики та управління людськими ресурсами. Наші діаманти – це найвищий галузевий стандарт, так само як і гарантована найвища оцінка провідних гемологічних лабораторій світу. "UDC" входить до асоціації ювелірів України.
Наша компанія "UDC" неодноразово отримувала нагороди "Зірка якості".
Згідно з ранжируванням Національного Рейтингу якості товарів та послуг "Зірка Якості", присвоюється звання "Краще підприємство країни" за незмінно високу якість та досягнення переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні!
Метою рейтингу є: визначити та показати суспільству справжніх лідерів у сфері виробництва високоякісних вітчизняних товарів та послуг на території України, сприяти громадському визнанню підприємств. Рейтинг складається на базі офіційних даних Державних статистичних органів України, та виключає вплив людського фактора у прийнятті рішення.
Це єдина в Україні система – неупереджена, комплексна, об'єктивна, прозора, яка визначає лідерів, які досягли переваги у бізнесі, на основі принципу ранжування показників діяльності підприємства за звітний період (рік) серед усіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності. 

2015
2016
2017
2018
2019
2020

x
Пошук
x
Зворотній зв'язок
x
Контактні данні
Безкоштовний дзвінок по Україні
x
Меню
x
Замовити в 1 клік