На даний момент UDC є великим українським виробником ювелірних прикрас із роздрібною мережею ювелірних бутіків у найзнаковіших місцях Києва. В on-line магазині UDC ви можете купити прикраси з діамантами із сертифікатами провідних гемологічних лабораторій (GIA/IGI) різних стилів та цінової політики. UDC продає діамантові ювелірні прикраси найвищої якості, виготовлені на власній мануфактурі у Києві.

Крім того, у клієнтів є унікальна можливість придбати окремо діаманти різного огранювання (від класичного круглого до файназійного). Більшість діамантів від 0,3 ct додаються сертифікати GIA.

Наші переваги:

  • Унікальність — монобрендовий ювелірний інтернет-магазин UDC єдиний, в Україні торговий майданчик, що спеціалізується на продажі ювелірних прикрас із діамантами.
  • Асортимент та якість — на сайті представлений широкий асортимент ювелірних виробів, який охоплює всі стилі та напрямки в ювелірному мистецтві. Кожен покупець знайде у нашому інтернет-магазині прикрасу на свій смак. Величезний асортимент коштовностей від UDC можна умовно поділити на три групи: прикраси щодня, вечірні прикраси, колекційні коштовності інвестиційної категорії.
  • Прозорість — UDC є дійсним членом ізраїльської алмазної біржі, на 100% працює у правовому полі, за всіма суворими правилами міжнародної торгівлі ювелірними прикрасами, ограненими діамантами та алмазами. Вся алмазна сировина отримана лише з легальних джерел, із застосуванням етичних способів видобутку.
  • Зручність та комфорт — робити покупки через інтернет-магазин UDC комфортно та зручно.
  • Гарантії - на всі ювелірні прикраси UDC поширюється гарантія терміном на 2 роки. Ми також проводимо чищення, полірування, корекцію розмірів, ремонт майстрами нашої мануфактури.
  • Сервіс — з клієнтами працюють першокласні ювелірні стилісти, які відбираються лише на конкурсній основі та проходять спеціальне навчання.
Асортимент
Широкий вибір прикрас
на будь-який смак доступний
у нашому каталозі
Доставка
Безпечно та безкоштовно
до дверей та у максимально
короткі терміни
Якість
Сертифікати на каміння, гарантія
на вироби, ремонт та індивідуальні
замовлення
Шоу-руми
Придбати прикраси можна
у наших магазинах у Києві.
Адреси магазинів
x
Пошук
x
Зворотній зв'язок
x
Контактні данні
Безкоштовний дзвінок по Україні
x
Меню
x
Замовити в 1 клік