Ukrainian Diamond Center – це єдина унікальна компанія в Україні, яка вже понад 20 років займається огранюванням натуральних діамантів на спеціалізованому сертифікованому обладнанні.
Більшість готових діамантів мають сертифікати провідних гемологічних лабораторій (GIA/IGI).
На більшість діамантів нанесено лазером номер із даних сертифікатів GIA/IGI. При покупці ми надаємо клієнтам унікальну можливість перевірити оригінальність та автентичність діамантів та сертифікатів. Через особливе наше обладнання клієнт може перевірити унікальний номер на рундисті діаманта та порівняти його із зазначеним у сертифікатах. 
Таку опцію при купівлі діамантів мало хто може запропонувати в Україні.

“UDC” на протязі багатьох років відомий як один із найважливіших гравців на українському ринку діамантів, перлів та інших дорогоцінних каменів в Україні.

Будь то видобуток, огранювування, полірування алмазів або пошук рідкісного дорогоцінного каміння по всьому світу. “UDC” вдалося створити одну з найбільш незрівнянних колекцій ювелірних прикрас із білих та кольорових діамантів, рубінів, сапфірів, смарагдів та іншого дорогоцінного каміння.

В даний час компанія “UDC” має в своєму розпорядженні технічну базу для огранювання діамантів та виготовлення ювелірних виробів. "UDC" суворо дотримується всіх найсуворіших міжнародних правил виробництва та торгівлі діамантами, і може гарантувати своїм клієнтам, що всі без винятку діаманти від "UDC" виготовлені з алмазів, які отримані з легальних джерел видобутку з дотриманням усіх етичних норм.

Ukrainian Diamond Center може запропонувати своїм клієнтам найширший асортимент діамантів різних форм огранювання, як класичних, так і фантазійних форм і відтінків каміння. На велике каміння додається сертифікат Гемологічного Інституту Америки (GIA) та Міжнародного Гемологічного Інституту (IGI). "UDC" є лідером на Українському ринку діамантів, співпрацює з найбільшими виробниками ювелірних виробів діамантової групи в Україні.

x
Пошук
x
Зворотній зв'язок
x
Контактні данні
Безкоштовний дзвінок по Україні
x
Меню
x
Замовити в 1 клік