Ювелірна компанія Ukrainian Diamond Center створює прикраси не лише з класичними білими діамантами, а також і вкрай рідкісними – чорними.

Причому наша компанія для створення таких діамантів використовує чорні натуральні алмази. Після їх огранювання та надання їм будь-якої форми (від класичної круглої до фантазійної), наші майстри-ювеліри закріплюють їх у ювелірних прикрасах.

Примітно, назва чорних алмазів - карбонадо - це полікристалічний особливий різновид чорного алмазу кубічної форми.

Карбонадо перекладається як вугілля, тому що зовні ці чорні алмази дуже схожі на звичайне вугілля. Цікаво, що це слово почали використовувати, коли ці кристали були вперше знайдені у 18 столітті у Бразилії.

У походження чорних алмазів є 2 цікаві теорії:

Космічна

Американські вчені встановили, що в алмазах карбонадо знаходяться рідкі сполуки азоту і титану, що є частиною складу метеоритів. В іншому дослідженні з'ясувалося, що при впливі інфрачервоного синхротрону в чорних алмазах можна виявити водень, поширений у космосі. Тобто, діамантовий пил, з якого утворилися кристали, з'явився після переродження наднової зірки три мільярди років тому.

Земна:

Деякі вчені дотримуються цієї теорії, оскільки у 1993 році чорні алмази були знайдені в особливих вулканічних породах під назвою авачити. Тобто, карбонади знаходяться в надрах Землі і залягають набагато глибше за звичайні алмази.

У новій колекції Black Diamonds представлені золоті вироби лише з чорними діамантами.

За посиланням нижче можна знайти такі прикраси:

У нашій мережі магазинів дуже великий асортимент та вибір ювелірних прикрас.

x
Пошук
x
Зворотній зв'язок
x
Контактні данні
Безкоштовний дзвінок по Україні
x
Меню
x
Замовити в 1 клік